ONE FAMILY. ONE HEALTH

W MSD Animal Health wierzymy, że jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie wzajemnie, ale też za naszą planetę i wszystkie żyjące na niej istoty – niezależnie od tego, czy mają dwie, czy cztery nogi; ręce czy skrzydła; mówią, szczekają, miauczą czy śpiewają. 

Naszą misją jest poprawa jakości życia dla wszystkich, ponieważ wierzymy, że to, co nas otacza – zwierzęta, ludzie i środowisko – jest ze sobą nierozerwalnie związane. Gdy Ty opiekujesz się swoim psem, my z takim samym poświęceniem dbamy o jego czworonożnych kolegów ze spaceru czy kotkę sąsiadki z mieszkania obok. Nasza troska wykracza poza najbliższe otoczenie. Zespół MSD Animal Health zajmuje się poprawą zdrowia i jakości życia zwierząt na całym świecie. Wierzymy, że szanując każde mniej lub bardziej futrzaste lub opierzone życie, dbamy o nas wszystkich i wspólną planetę.  

Nie zajmujemy się jedynie produkcją szczepionek. Robimy o wiele, wiele więcej. Podróżujemy po całym świecie, aby dzielić się naszą wiedzą, doświadczeniem i zapleczem technologicznym. Edukujemy dzieci w miejscach takich jak Malawi i Haiti, aby nauczyć je dbania o zwierzęta domowe. Współpracujemy z indywidualnymi rolnikami w Tanzanii – próbujemy zrozumieć ich potrzeby i pomóc im poprawić stan zdrowia zwierząt gospodarskich, dzięki czemu będą mogli zapewnić swojej rodzinie odpowiednią ilość żywności. Rozwijamy i wykorzystujemy innowacyjne technologie, aby umożliwić potrzebującym dostęp do bezpłatnych szczepień. 

Dlaczego to robimy? Ponieważ widzimy, że to działa i wiemy, że troska o zwierzęta i środowisko to przyszłość nas wszystkich. Nasze ponad 20-letnie zaangażowanie w badania, ochronę środowiska i walkę ze wścieklizną oraz innymi chorobami odzwierzęcymi, które zazwyczaj dotykają najbiedniejszych (pryszczyca, pomór małych przeżuwaczy), to nieustająca walka o poprawę jakości życia na całym świecie. To nasza misja, bo jesteśmy jedną wielką globalną rodziną. 

One Family. One Health.