O nas

Witamy na stronie Dbamy o Zdrowie Psów i Kotów. Znajdziesz tutaj wszelkie informację dotyczące Twojego pupila, o których każdy odpowiedzialny właściciel powinien wiedzieć!

Strona Dbamy o Zdrowie Psów i Kotów jest witryną należącą do MSD Animal Health, światowego lidera medycyny weterynaryjnej, którego celem jest propagowanie informacji dziedzinie opieki nad zwierzętami. Producent i dystrybutor leków weterynaryjnych może udzielać jedynie informacji oraz porad, ale za leczenie i szczepienia odpowiedzialni są lekarze weterynarii. W nieustannie odświeżanej i aktualizowanej krajowej bazie lekarzy weterynarii możesz szybko znaleźć najbliższego specjalistę, który udzieli kompetentnych odpowiedzi w zakresie diagnostyki i leczenia. Na naszej stronie natomiast uzyskasz odpowiedzi na codzienne pytania dotyczące opieki nad zwierzętami oraz sugestie, kiedy należy zgłosić się po pomoc lekarza weterynarii.

Nieważne czy już jesteś lub dopiero staniesz się opiekunem psa, kota czy królika. Znajdziesz tutaj przydatne porady, abyś mógł cieszyć się jak najdłużej wspólnym życiem ze zdrowym pupilem.

Na blogu Dbamy o Zdrowie Psów i Kotów zamieszczamy artykuły poruszające kwestie, o których każdy odpowiedzialny opiekun zwierzęcia powinien wiedzieć. Dodatkowo na naszym fanpage’u, na Facebooku, publikujemy codziennie najświeższe informacje ze strony Dbamy o Zdrowie Psów i Kotów.