O NAS

Witamy na naszej stronie! Stworzyliśmy ją dla wszystkich odpowiedzialnych właścicieli psów, kotów czy królików, którzy chcą dowiedzieć się, w jaki sposób prawidłowo dbać o zdrowie swoich podopiecznych!

Chyba każdy miłośnik czworonogów zgodzi się ze stwierdzeniem, że zwierzęta są jak członkowie rodziny. Gdy w domu pojawia się futrzasty przyjaciel, nasze życie wywraca się do góry nogami, a my robimy wszystko, aby zapewnić mu bezpieczeństwo, ochronę, szczęście i zdrowie.

W MSD Animal Health wierzymy, że my + nasi pupile = rodzina. Społeczność „We Are Family”, którą stworzyliśmy w trosce o Wasze wspólne dobro, pomoże Ci zrozumieć potrzeby Twojego zwierzęcia i odpowiednio zadbać o jego zdrowie. Dzięki temu będziecie mogli cieszyć się radością i szczęściem, jakie przynosicie sobie nawzajem, przez wiele, wiele lat.

Naszym celem jest dostarczenie Wam, właścicielom zwierząt domowych, rzetelnych i wiarygodnych informacji oraz porad* – niezależnie od tego, czy już jesteście, czy dopiero planujecie zostać opiekunem psa, kota czy królika.

Jeśli uważasz, że nasze treści są przydatne, polub nas na Facebooku!

* Nasz materiał nie może zastąpić profesjonalnej wizyty u lekarza weterynarii. Odwiedzaj swojego weterynarza regularnie, aby uzyskać porady dostosowane do potrzeb Waszej rodziny!