O nas

Witamy na stronie Kocham Dbam o Zdrowie Szczepię. Znajdziesz tutaj wszelkie informację dotyczące Twojego pupila, o których każdy odpowiedzialny właściciel powinien wiedzieć!

Strona Kocham Dbam o Zdrowie Szczepię jest witryną należącą do MSD Animal Health, światowego lidera medycyny weterynaryjnej, którego celem jest propagowanie informacji dziedzinie opieki nad zwierzętami. Producent i dystrybutor leków weterynaryjnych może udzielać jedynie informacji oraz porad, ale za leczenie i szczepienia odpowiedzialni są lekarze weterynarii. W nieustannie odświeżanej i aktualizowanej krajowej bazie lekarzy weterynarii możesz szybko znaleźć najbliższego specjalistę, który udzieli kompetentnych odpowiedzi w zakresie diagnostyki i leczenia. Na naszej stronie natomiast uzyskasz odpowiedzi na codzienne pytania dotyczące opieki nad zwierzętami oraz sugestie keidy należy zgłosić się po pomoc lekarza weterynarii.

Nieważne czy już jesteś lub staniesz się opiekunem psa, kota czy królika. Znajdziesz tutaj przydatne porady, abyś mógł cieszyć się jak najdłużej wspólnym życiem ze zdrowym pupilem.

Na blogu Kocham Dbam o Zdrowie Szczepię zamieszczamy artykuły poruszające kwestie, o których każdy odpowiedzialny opiekun zwierzęcia powinien wiedzieć. Dodatkowo na naszym fanpageu, na Facebooku publikujemy codziennie najświeższe informacje ze strony Kocham Dbam o Zdrowie Szczepię.

Obserwuj nas: